Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców | Sport | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców

20 stycznia 2012
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców
IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA
W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW



Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
Miejsce: Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Tylmanowej -Zawodzie
Data: 17.01.2012r
Ilość drużyn: 5
System gier: „Każdy z każdym”
Sędzia główny: Paweł Pluta

WYNIKI:

1 Szkoła Podstawowa Krościenko n.D - Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne 2 : 1
2 Szkoła Podstawowa nr.1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Frydman 2 : 1
3 Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Kluszkowce 2 : 1
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Krościenko n.D 2 : 1
5 Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Frydman 2 : 0
6 Szkoła Podstawowa Krościenko n.D - Szkoła Podstawowa Kluszkowce 2 : 1
7 Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica 2 : 0
8 Szkoła Podstawowa Kluszkowce - Szkoła Podstawowa Frydman 2 : 1
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Kluszkowce 2 : 0
10 Szkoła Podstawowa Krościenko n.D - Szkoła Podstawowa Frydman 2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:


1 miejsce Szkoła Podstawowa Ochotnica Górna Jamne – opiekun Andrzej Komorek
/Kamil Chlebek, Piotr Jurkowski, Marcin Królczyk, Marian Siuty, Jakub Tokarczyk, Krzysztof Topolski,
Jacek Królczyk, Józef Stefaniak, Sylwester Szlaga, Piotr Wygrecki,/
2 miejsce Szkoła Podstawowa Krościenko n .D
3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica
4 miejsce Szkoła Podstawowa Kluszkowce
5 miejsce Szkoła Podstawowa Frydman

Ośrodek Sportowy Szczawnica, na zawodach szczebla powiatowego, reprezentować będą
drużyny Szkoły Podstawowej Ochotnica Górna Jamne i Szkoły Podstawowej Krościenko n.D
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kamil Dyda ze Szkoły Podstawowej w Krościenku n.D


Komunikat Sporządził
Koordynator Sportu PCK Nowy Targ
Józef Dyda




Szczawnica 17.01.2012r