Raport Komendy Policji w Nowym Targu z dn. 26.08.2014r. | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Raport Komendy Policji w Nowym Targu z dn. 26.08.2014r.

28 sierpnia 2014
Zdjęcie 1

Potrącenie na pasach

W Nowym Targu o godzinie 11:15 na ul. Sobieskiego kierujący pojazdem Cadillac, 51 letni mieszkaniec Nowego Targu skręcając z ul. Orkana na ul. Sobieskiego potrącił przechodzącego przez jezdnie na przejściu dla pieszych 73 letniego mieszkańca Nowego Targu w wyniku czego pieszy doznał obrażeń powyżej dni 7 tj. złamania kości lewego biodra.


Wypadek na Rdzawce

O godzinie 12:05 w Rdzawce na drodze Nr 47 mieszkaniec Miedzianej Góry, kierujący samochodem marki Renault Scenic zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Fiat Punto prawidłowo kierowanym przez mieszkańca Strzeżowa II, który w wyniku zdarzenia doznał złamania ręki. Kierujący trzeźwi.


Karambol w Klikuszowej

O godzinie 16:00 w Klikuszowej na zakopiance kierujący samochodem marki BMW 18 letni mieszkaniec Głogowa, jadąc w kierunku Rabki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Honda kierowany przez 41 letniego mieszkańca Podasarnie, a następnie uderzył w pojazd Audi kierowany przez 25 letniego mieszkańca Rdzawki. Kierujących przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wszyscy trzeźwi. W wyniku zdarzenia 8 osób odniosło obrażenia w tym 4 ciężkie, pozostali na leczeniu w szpitalu w Nowym Targu. Kierujący BMW - doznał złamania nosa; kierujący Hondą - stłuczenie klatki piersiowej oraz płuc, złamanie siódmego żebra; pasażerka BMW - krwiak wątroby i nerek, stłuczenie płuc, złamanie żeber, stłuczenie płuc; pasażer BMW – wstrząśnienie mózgu, liczne stłuczenia.