Wybory Miss Pienin z okazji 50-lecia uzyskania przez Szczawnicę praw miejskich | Multimedia

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Wybory Miss Pienin z okazji 50-lecia uzyskania przez Szczawnicę praw miejskich

26 lipca 2012

Z okazji 50-lecia uzyskania przez Szczawnicę praw miejskich w ramach Dni Powiatu Nowotarskiego na scenie pod Palenicą odbyły się I wybory Miss Pienin.

W wyborach o tytuł Miss Pienin 2012 wystartowało dziesięć kandydatek. Dziewczęta zaprezentowały się w czterech różnych układach choreograficznych. Wystąpiły ubrane w strojach inspirowanych folklorem, ubraniach koktajlowych, sukniach wieczorowych oraz w strojach kąpielowych. Odpowiadały także na pytania ze znajomości regionu pienińskiego. Wyborom Miss Pienin towarzyszyły zespoły: Białopotocanie, Śląski Teatr Muzyczny IWIA, grupa breakdance Butterfly Crew z Krynicy oraz Milena Walosik, wokalistka z Krościenka nad Dunajcem.

Jury Konkursu: Ewa Kuklińska (tancerka, choreograf, piosenkarka i aktorka), Aneta Polaczyk (modelka), burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda oraz Przewodniczący Euroregionu Tatry, Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Bogusław Waksmundzki wybrało Miss Pienin 2012, którą została Małgorzata Tomasik z Pieniążkowic. I Wicemiss Pienin została Kinga Wojtas z Zabrzeży, II Wicemiss Pienin Natalia Hebda z Tylmanowej.

Miss Internetu została Natalia Hebda z Tylmanowej. Tytuł Miss Publiczności otrzymała Małgorzata Tomasik z Pieniążkowic.

zdjęcia: Michał Adamowski