Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. | Multimedia

Strona główna

Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

12 października 2012
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.


Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu zorganizowało Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano 9 i 10 października w sali sportowej w Niedzicy.


Poniżej przedstawiamy wyniki:


WYNIKI w halowej piłce nożnej dziewcząt:


Szkoła Podstawowa Frydman - Szkoła Podstawowa Grywałd 2 : 1 /1 : 0

Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne - Szkoła Podstawowa Ochotnica Dolna 5 : 0 / 2: 0

Szkoła Podstawowa Frydman - Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne 1 : 1 / 0 : 0

Szkoła Podstawowa Grywałd - Szkoła Podstawowa Ochotnica Dolna 3 : 0 / 1 : 0

Szkoła Podstawowa Frydman - Szkoła Podstawowa Ochotnica Dolna 7 : 0 / 5 : 0

Szkoła podstawowa Sromowce Wyżne - Szkoła Podstawowa Grywałd 1 : 1 / 0 : 0


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


1 miejsce Szkoła Podstawowa Frydman - opiekun Eugeniusz Brzyżek

/Anna Jurkowska, Maria Tomas, Kinga Śliwa, Wiktoria Klimczak, Weronika Myśliwiec,

Beata Pacyga, Julia Kasprzak, Izabela Markowicz, Kinga Prelich, Aleksandra Domin /


2 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne


3 miejsce Szkoła Podstawowa Grywałd


4 miejsce Szkoła Podstawowa Ochotnica Dolna Centrum



Awans do zawodów powiatowych uzyskały drużyny Szkół Podstawowych we Frydmanie i Sromowcach Wyżnych.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Annę Jurkowską ze Szkoły Podstawowej we Frydmanie.




WYNIKI w halowej piłce nożnej chłopców:


Szkoła Podstawowa Maniowy - Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne 4 : 1 / 4 : 0

Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Grywałd 2 : 0 / 1 : 0

Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie - Szkoła Podstawowa Maniowy 2 : 0 / 2 : 0

Szkoła Podstawowa Grywałd - Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne 1 : 1 / 1 : 0

Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie - Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica 3 : 2 / 1 : 0

Szkoła Podstawowa Maniowy - Szkoła Podstawowa Grywałd 2 : 1 / 1 : 1

Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne 3 : 0 / 2 : 0

Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie - Szkoła Podstawowa Grywałd 5 : 1 / 4 : 0

Szkoła Podstawowa Maniowy - Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica 3 : 0 / 1 : 0

Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie - Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne 2 : 0 / 0 : 0


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


1 miejsce Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie - opiekun Andrzej Hurkała

/Daniel Adamczyk, Paweł Gabryś, Zbigniew Kozielec, Krzysztof Kulasik, Darek Michałczak,

Marcin Mikołajczyk, Dawid Mikołajczyk, Jakub Konopka, Szczepan Kozielec, Patryk Kulasik /


2 miejsce Szkoła Podstawowa Maniowy

3 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica

4 miejsce Szkoła Podstawowa Grywałd

5 miejsce Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne


Awans do zawodów powiatowych uzyskały drużyny Szkół Podstawowych w Tylmanowej Zawodziu i Maniowach.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Dariusz Michałczak ze Szkoły Podstawowej w Tylmanowej Zawodziu