IGRZYSKA OŚRODKA RABKA-ZDRÓJ W 4 – BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW | Multimedia

Strona główna

IGRZYSKA OŚRODKA RABKA-ZDRÓJ W 4 – BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

13 maja 2013
IGRZYSKA  OŚRODKA  RABKA-ZDRÓJ  W  4 – BOJU  LA  DZIEWCZĄT  I  CHŁOPCÓW
IGRZYSKA  OŚRODKA  RABKA-ZDRÓJ  W  4 – BOJU  LA  DZIEWCZĄT  I  CHŁOPCÓW
IGRZYSKA  OŚRODKA  RABKA-ZDRÓJ  W  4 – BOJU  LA  DZIEWCZĄT  I  CHŁOPCÓW

Organizator: PCK Nowy Targ – Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój, Urząd Miejski w Rabce-Zdroju.

Termin i miejsce: 09.05.2013r., stadion miejski w Rabce-Zdroju.

Ilość uczestników: 9 zespołów




CHŁOPCY




SP SIENIAWA

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM


59 KOWAL DAWID

8,22

88

30

35

490

68

3.42,85

36

227

I miejsce

62 ZYCH MATEUSZ

8,98

60

39

53

430

48

3.36,46

44

205

958 punktów

61 BOCHEŃCZAK KAM.

8,72

69

35

45

403

39

3.37,59

42

195


60 CZERWIŃSKI SZYM.

9,14

54

33,5

42

418

44

3.46,15

33

173


63 ANTOLAK DAWID

9,24

51

31

37

387

34

3.42,46

36

158


64 GIL PATRYK

9,81

33

32,5

40

405

40

3.49,08

30

143













SP RABA WYŻNA

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

II miejsce

43 URBANIAK ALBERT

8,22

88

41,5

58

479

65

3.50,25

28

239

41 ZEMBAL PIOTR

9,45

43

31,5

38

412

42

3.55,56

23

146

793 punktów

42 CZAJA GRZEGORZ

9,24

51

35

45

352

22

3.55,03

24

142


45 JURCZAK TOMASZ

9,82

33

31

37

340

19

3.35,71

45

134

44 SĘDEK JACEK

9,94

30

35

45

431

49

4.15,56

8

132

46 BUDNY JACEK

9,10

56

19,5

14

343

20

4.04,02

15

105













SP3 RABKA-ZDRÓJ

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

III miejsce

48 PIETRZAK PIOTR

9,09

56

37

49

401

39

4.00,38

18

162

49 RABSKI MATEUSZ

9,85

32

42

59

374

29

3.42,11

37

157

704 punktów

51 BEDNARCZYK MIK.

8,99

59

27

29

392

36

3.53,92

25

149


50 WILK JAKUB

9,12

55

32,5

40

412

42

4.36,78

0

137

52 KRZYSZTOF PRZEM.

9,71

36

28

31

350

22

4.12,01

10

99

47 RZEPKA MATEUSZ

9,88

32

29

33

317

14

4.07,70

12

91













SP2 RABKA-ZDRÓJ

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

IV miejsce

66 BIERNAT JAKUB

8,53

76

32

39

464

60

4.22,80

4

179

70 ZAPAŁA KRZYSZT

9,30

48

32

39

389

35

3.55,04

24

146

701 punktów

67 SROKA MACIEJ

9,75

35

38,5

52

383

33

4.14,17

9

129


68 LUBOŃSKI JAKUB

9,00

59

26,5

28

393

36

4.19,28

6

129

69 DEREK NIKODEM

9,38

46

35

45

368

27

4.29,39

0

118

73 MACIOŁ PATRYK

10,21

23

35,5

46

348

21

3.53,10

26

116













SP BIELANKA

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM


56 ŹRUBEK FILIP

9,46

43

35

45

400

38

3.47,51

31

157

V miejsce

54 CISZEK BARTOSZ

9,54

41

34,5

44

421

45

4.06,43

12

142

629 punkty

58 WĘGLARCZYK SZYM

9,27

49

24

23

402

39

3.56,05

23

134


55 KLIMAS KACPER

9,78

34

34

43

375

30

4.12,65

9

116

57 KALECIAK TOMASZ

10,66

14

28

31

340

19

4.02,36

16

80

53 BUKSA MATEUSZ

14,48

0

32

39

DNS

0

DNS

0

39



SP2 RABKA-KL. V

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM



81 KOWALIK PRZEMEK

9,06

57

25

25

409

41

3.59,95

19

142


VI miejsce

80 JAMER KAMIL

10,18

24

36

47

340

19

4.37,88

0

90


307 punktów

82 ŻUREK MACIEJ

10,65

15

32,5

40

334

18

4.27,08

2

75




DZIEWCZĘTA

SP2 RABKA-ZDRÓJ

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM


26 KUSIAK JULIA

9,28

76

33,5

56

412

60

2.11,68

52

244


21 GACEK IZABELA

9,77

59

32,5

53

409

59

2.02,61

69

240


29 WOŹNIAK ALICJA

8,87

92

23

30

388

50

2.08,12

59

231

I Miejsce

25 PROSZKOWIEC SYL.

9,70

61

24

32

372

44

2.13,62

49

186

1070 punktów

24 SULARZ ZOFIA

9,65

63

23,5

31

393

51

2.27,48

24

169


28 SŁOŃSKA KASIA

10,16

46

28

41

313

25

2.29,14

21

133


PK PYKA ANNA

9,65

63

22

28

417

63

2.13,89

48

202


PK CHUDY DOROTA

9,90

54

20

24

404

56

2.30,39

19

153


SP RABA WYŻNA

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM


4 PELIWO ANNA

9,39

72

27

39

336

32

2.17,58

42

185

II Miejsce

3 MACIOŁ KAROLINA

9,56

66

20

24

357

39

2.13,54

49

178

839 punktów

6 BOGDAŁ MARZENA

10,25

43

23,5

31

375

45

2.09,30

57

176


5 KRAUZOWICZ NATAL.

9,75

59

21,5

27

376

46

2.30,13

20

152


1 SZYSZKA GABRIELA

9,64

63

16

16

383

48

2.29,51

21

148

7 SOJKA IGA

9,66

63

22

28

309

23

2.26,22

26

140


SP ROKICINY PODH.

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM


12 FILAS PAULINA

9,19

80

20

24

405

57

2.10,61

54

215

III Miejsce

8 PYKA MAŁGORZATA

9,67

62

23

30

370

44

2.15,04

46

182

797 punktów

9 PYKA EWELINA

10,27

43

20

24

357

39

2.21,16

35

141


10 MIĘTUS MAŁGORZ.

10,11

47

21,5

27

339

33

2.25,64

27

134


13 LEŚNICKA DOMINIKA

10,20

45

25,5

35

315

25

2.29,82

20

125


11 BOCHNAK JUSTYNA

10,98

24

17

18

330

30

2.26,34

26

98


SP3 RABKA-ZDRÓJ

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM


15 WÓJCIAK OLA

9,75

59

24

32

408

58

2.20,74

36

185

IV Miejsce

20 LUBERDA MARTA

9,97

52

25

34

343

35

2.18,92

39

160

763 punktów

14 BILSKA WERONIKA

10,12

47

18

20

380

47

2.20,90

36

150


19 KRZYSZTOF ANNA

9,66

63

22

28

351

37

2.32,45

17

145


16 TUREK WIKTORIA

10,40

39

20

24

365

42

2.31,35

18

123


17 ZIĘBA ANNA

10,33

41

23

30

323

28

2.32,76

16

115


Szkoły za zajęcie miejsc I – III i najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, za miejsca I – VI dyplomy. Szkoły, które zajęły miejsca I – III /dz. i chł./ awansowały do Igrzysk Powiatowych Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: PCK w Nowym Targu