Juwenalia PPWSZ ,,Studencka Hurnawica 2019” ! | Kalendarium

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Juwenalia PPWSZ ,,Studencka Hurnawica 2019” !

Termin
16 – 17 maja 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Już za dwa tygodnie rozpocznie się największe święto kultury studenckiej - czyli Juwenalia! W tym roku  Komitet Organizacyjny Podhalańskich Juwenaliów przygotował ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu przed zbliżającą się letnią sesją egzaminacyjną. Gwarantujemy solidną dawkę dobrej muzyki, sportowe rywalizacje i niezapomniane wrażenia.

W dniu 16 maja zapraszamy całą brać studencką do sportowych zmagań.W trakcie tej imprezy tj. w czwartek na terenie Hali Gorce w Nowym Targu zostanie zorganizowany dzień sportu, podczas którego chętne drużyny będą mogły się zmierzyć w takich dziedzinach sportowych jak : bieg z przeszkodami, koszykówka, piłka nożna lub piłka halowa.

Drugi dzień 17 maja zapowiada także moc atrakcji: przemarsz korowodu ulicami Nowego Targu, odebranie kluczy do miasta od Burmistrza Miasta, konkursy, prezentacje kół naukowych oraz wspaniały wieczór koncertowy na płycie nowotarskiego rynku. Tegoroczną gwiazdą Juwenaliów będzie producent muzyczny i DJ C-Bool  przy czym to nie jedyna atrakcja jaką zaplanowali organizatorzy. Usłyszymy różne gatunki muzyki: od rocka, poprzez hip-hop do pop-u. Następnie na płycie rynku będziemy się bawić przy bitach nadawanych przez formację Vivoo Music do godz. 24.00.

Już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy ! Tam trzeba być!

Komitet Organizacyjny Podhalańskich Juwenaliów PPWSZ w Nowym Targu

 

Poniżej znajduje się program imprezy (plik do pobrania):