Zawody Narciarskie Szkół Tischnerowskich w slalomie gigancie | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Zawody Narciarskie Szkół Tischnerowskich w slalomie gigancie

6 marca 2012

Dnia 29 lutego 2012 r. na stoku zjazdowym „Na Budzu” w Czerwiennem odbyły się zawody narciarskie Szkół Tischnerowskich w slalomie gigancie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz dorosłych pod Honorowym Patronatem Powiatu Nowotarskiego.

Organizatorami byli: Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie i Centrum Kultury Promocji w Czarnym Dunajcu.

W zawodach udział wzięło 170 zawodników ze szkół: Szkoła Podstawowa nr 153 im. ks. prof. J. Tischnera z Krakowa, Szkoła Podstawowa im. ks. prof. J. Tischnera z Rogoźnika, Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Ks. prof. J. Tischnera z Ratułowa, Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera z Zakopanego, Szkoła Podstawowa z Chochołowa, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 135 z Krakowa, Szkoła Podstawowa Nr 1 ze Starego Sącza, Szkoła Gimnazjalna Nr 26 z Krakowa, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum z Czarnego Dunajca, Szkoła Podstawowa z Czerwiennego Nr 1, Gimnazjum Nr 4 z Mszany Górnej, Gimnazjum Nr 1 z Chrzanowa, Gimnazjum Nr 2 z Woli.

W zawodów rywalizowano indywidualnie w kategoriach dziewcząt i chłopców. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc pierwszych otrzymali statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe a do 6 miejsca pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy dziękują sponsorom i wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas przebiegu zawodów.

Sędziowie zawodów:

Kierownik zawodów i tras – Wojciech Zawiła

Kierownik mety – Marek Szuba

Biuro zawodów – Komar Janusz

Czerwienne 29.02.2012r.