Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt | Sport | Wiadomości

Strona główna

Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt

8 maja 2012
Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt
Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt
Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt
Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt
Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt

7 maja na hali "Gorce" w Nowym Targu odbyły się Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Dziewcząt. Organizatorami zawodów byli: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Nowym Targu. W zawodach wzięło udział 96 dziewcząt.


Grupa A (4 zespoły):

  1. SP Zagorzyn
  2. SP Nowa Biała
  3. SP 9 Oświęcim
  4. SP Łękawica

Grupa B (4 zespoły):

  1. SP 3 Trzebinia
  2. SP Zaborów
  3. SP Krzęcin
  4. SP 2 Kasinka Mała


Podział na grupy:

System gry w grupie: „każdy z każdym”. Czas gry : 2 x 6 minut, półfinał i finał – 2 x 7 minut


Wyniki techniczne:


Kolejność

meczy

Mecze pomiędzy :

Szkoła

Szkoła

Wynik

1.

1 - 2

ZAGORZYN

NOWA BIAŁA

1 : 0

2.

5 – 6

TRZEBINIA

ZABORÓW

8 : 0

3.

3 – 4

OŚWIĘCIM

ŁĘKAWICA

1 : 2

4.

7 – 8

KRZĘCIN

KASINKA MAŁA

1 : 3

5.

1 – 3

ZAGORZYN

OŚWIĘCIM

2 : O

6.

5 – 7

TRZEBINIA

KRZĘCIN

8 : 0

7.

2 – 4

NOWA BIAŁA

ŁĘKAWICA

1 : 0

8.

6 – 8

ZABORÓW

KASINKA MAŁA

1 : 4

9.

1 – 4

ZAGORZYN

ŁĘKAWICA

0 : 1

10.

5 – 8

TRZEBINIA

KASINKA MAŁA

3 : 2

11.

2 – 3

NOWA BIAŁA

OŚWIĘCIM

4 : 1

12.

6 – 7

ZABORÓW

KRZĘCIN

O : 1

13.

1A– 2B

NOWA BIAŁA

KASINKA MAŁA

2 : 0

14.

2A – 1B

ZAGORZYN

TRZEBINIA

O : 5

15.

Przegrani o 3 miejsce

KASINKA MAŁA

ZAGORZYN

3 : 3

KARNE

2 : 1

16.

FINAŁ

1 – 2

NOWA BIAŁA

TRZEBINIA

0 : 3


Klasyfikacja końcowa :


1 miejsce: SP 3 TRZEBINIA - powiat chrzanowski

2 miejsce: SP NOWA BIAŁA - powiat nowotarski

3 miejsce: SP 2 KASINKA MAŁA - powiat limanowski

4 miejsce: SP ZAGORZYN - powiat nowosądecki

5 miejsce: SP ŁĘKAWICA - powiat wadowicki

6 miejsce: SP KRZĘCIN - powiat krakowski

7 miejsce: SP 9 OŚWIĘCIM - powiat Oświęcim

8 miejsce: SP Zaborów - powiat brzeski


Skład zwycięskiej drużyny - SP 3 Trzebinia – powiat chrzanowski:


  1. Magdalena Michaliszyn 7. Maja Masztaler

  2. Natalia Pastusińska 8. Ewelina Turek

  3. Karolina Kiełkowicz 9. Natalia Zych

  4. Klaudia Palian 10. Aneta Szmyd

  5. Patrycja Lasoń

  6. Małgorzata Mleczko


Opiekun drużyny: mgr Paweł Raj.


Drużyna SP 3 Trzebinia zakwalifikowała się na zawody szczebla ogólnopolskiego


Sędzią głównym zawodów był: ADAM DUDEK





Ze sportowym pozdrowieniem


Wiceprezes MSZS Kraków

mgr Stanisław Mrowca