Małopolskie Igrzyska w unihokeju chłopców | Sport | Wiadomości

Strona główna

Małopolskie Igrzyska w unihokeju chłopców

10 maja 2012
Małopolskie Igrzyska w unihokeju chłopców

Nazwa zawodów: Małopolskie Igrzyska w Unihokeju Chłopców

Termin i miejsce: 8.05.2012 r. - Hala „Gorce” Nowy Targ

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, Powiatowy SZS w Nowym Targu

W zawodach brały udział:

GRUPA A (3 zespoły): GRUPA B (3 zespoły): GRUPA C ( 3 zespoły)

1. SP 11 Nowy Targ 4. SP 3 Trzebinia 7. SP Wola Zachariaszow.

2 SP Szczurowa 5. SP 2 Nowy Sącz 8. SP 1 Krynica

3. SP 3 Oświęcim 6. SP 21 Nowy Sącz 9. SP 2 Kasinka Mała


Podział na grupy:

System gry w grupie: „każdy z każdym”. Czas gry: 2 x 6 minut.

W oparciu o eliminacje gra – mały i duży finał.


Wyniki techniczne:




Kolejność

meczy

Mecze pomiędzy:

Szkoła

Szkoła

Wynik

1.

1-2

NOWY TARG

SZCZUROWA


3:0

2.

4-5

TRZEBINIA

NOWY SĄCZ

1:1

3.

7-8

WOLA ZACHARIASZ.

KRYNICA

0:6

4.

1-3

NOWY TARG

OŚWIĘCIM

7:0

5.

4-6

TRZEBINIA

ŁĘKAWICA

5:2

6.

7-9

WOLA ZACHARIASZ.

KASINKA MAŁA

1:5

7.

2-3

SZCZUROWA

OŚWIĘCIM

2:5

8.

5-6

NOWY SĄCZ

ŁĘKAWICA

2:1

9.

8-9

KRYNICA

KASINKA MAŁA

3:2

.


DUŻY I MAŁY FINAŁ



10.


OŚWIĘCIM

NOWY SĄCZ

3:3

KARNE

2:1

11.


NOWY TARG

KRYNICA

5:6

12.


NOWY TARG

TRZEBINIA

0:3


13.



KRYNICA

TRZEBINIA

2:

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1 miejsce: SP 1 KRYNICA - Powiat Nowosądecki

2 miejsce: SP 3 TRZEBINIA - Powiat Chrzanowski

3 miejsce: SP 11 NOWY TARG - Powiat Nowotarski

4 miejsce: SP 3 OŚWIĘCIM - Powiat Oświęcim

5 miejsce: SP 2 NOWY SĄCZ - Powiat Nowy Sącz

6 miejsce: SP 2 Kasinka Mała - Powiat Limanowski

7 miejsce: SP Szczurowa - Powiat Brzeski

8 miejsce : SP Wola Zachariaszowska - Powiat Krakowski

9 miejsce: SP Łękawica - Powiat Wadowicki


Skład zwycięskiej drużyny - SP 1 KRYNICA - powiat nowosądecki:

1.Patryk Janusz

2.Kacper Kraj

3.Paweł Zygmunt

4.Oktawian Sawicki

5.Marcin Dutka

6.Damian Tyczyński

7.Patryk Goszyła

8. Adam Świadek

9.Damian Tyliszczak

10.TomaszMichalik

11.Dawid Krynicki

12.Grzegorz Grabowski

Opiekun drużyny: ROBERT WITASSEK


Sędzią głównym zawodów był: mgr Józef Stryczek.


Drużyna SP 1 KRYNICA zakwalifikowała się na Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja

Ze sportowym pozdrowieniem

Wiceprezes MSZS Kraków

mgr Stanisław Mrowca