Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Szachach | Sport | Wiadomości

Strona główna

Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Szachach

13 grudnia 2011
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Szachach
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Szachach
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Szachach
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Szachach
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Szachach

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Data: 05.12.2011r

Miejsce: Nowy Targ

Arbiter: Paweł Mroziński

Liczba rund: 7

System rozgrywek: Szwajcarski


Klasyfikacja Dziewcząt:


1 miejsce Mucha Magdalena - ZS Rabka

2 miejsce Jurek Iwona - LO Krościenko

3 miejsce Kudasik Marta - I LO Nowy Targ

4 miejsce Mucha Aleksandra - ZS Rabka

5 miejsce Gonek Żaneta - ZS 3 Nowy Targ

6 miejsce Kaziuk Barbara - ZSCKR

7 miejsce Kuligowska Monika - ZSCKR

8 miejsce Gryglak Paulina - ZSCKR

9 miejsce Plewa Katarzyna - ZS 3 Nowy Targ

10 miejsce Francuz Monika - I LO Nowy Targ

11 miejsce Kenig Anna - I LO Nowy Targ

12 miejsce Pietraszak Klaudia - ZS 3 Nowy Targ


Klasyfikacja Chłopców:


1 miejsce Bogacz Maciej – I LO Nowy Targ

2 miejsce Ziemianek Krystian - LO w Krościenku

3 miejsce Kotarba Michał - I LO Nowy Targ

4 miejsce Zachwieja Wojciech - LO w Krościenku

5 miejsce Pawlikowski Adam - I LO Nowy Targ

6 miejsce Florek Maksymilian - I LO Nowy Targ

7 miejsce Saniawa Kamil - I LO Rabka-Zdrój

8 miejsce Zygar Damien - LO w Krościenku

9 miejsce Ziemianek Andrzej - LO w Krościenku

10 miejsce Olszowski Karol - II LO Rabka-Zdrój

11 miejsce Saniawa Marek - I LO Rabka-Zdrój

12 miejsce Żegleń Jakub - II LO Rabka-Zdrój

13 miejsce Wiercioch Marcin - ZSZiP Krościenko

14 miejsce Maciaszek Michał - ZS3 Nowy Targ

15 miejsce Zarębczan Roman - ZSZiP Krościenko

16 miejsce Dziubas Jan - ZS3 Nowy Targ

17 miejsce Schmidt Rafał - LO im Świętej Rodziny w Rabce

18 miejsce Jankowski Roman - LO w Krościenku

19 miejsce Cipta Krzysztof - ZSCKR Nowy Targ

20 miejsce Falana Adrian - ZS3 Nowy Targ

21 miejsce Bal Szczepan - II LO Rabka Zdrój

22 miejsce Wojtaszek Paweł - I LO Nowy Targ

23 miejsce Gulbiński Adam - ZSCKR Nowy Targ

24 miejsce Werner Grzegorz - LO im Świętej Rodziny w Rabce

25 miejsce Jerzyński Krzysztof - LO w Krościenku

26 miejsce Czyszczoń Bartłomiej- LO im Świętej Rodziny w Rabce

27 miejsce Myjak Adam - LO w Krościenku


Klasyfikacja drużynowa:


Dziewcząt
1 miejsce - LO Rabka

2 miejsce - I LO Nowy Targ

3 miejsce - ZSCKR Nowy Targ

4 miejsce - ZS Nr 3 Nowy Targ
5 miejsce - LO Krościenko

Chłopców
1 miejsce - I LO Nowy Targ

2 miejsce - LO Krościenko

3 miejsce - I LO Rabka

4 miejsce - II LO Rabka
5 miejsce - ZS Nr 3 Nowy Targ

6 miejsce - ZSZ i P Krościenko

7 miejsce - LO im Św. Rodziny Rabka
8 miejsce - SZCKR Nowy Targ