Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców | Sport | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

9 maja 2012
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców
Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Data: 08.05.2012r

Miejsce: Stadion KS „ Sokolica” Krościenko n. D

Ilość drużyn: 4- dziewczęta, 3 - chłopcy

Sędzia główny: Izabela Bąk


KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

dziewczęta

1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica – opiekun Jadwiga Piotrowska

/ Magdalena Ciesielka, Katarzyna Zachwieja, Aleksandra Lewoniec, Gabriela Waruś, Renata Kita, Paulina Pawlik /

2 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

3 miejsce Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

4 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego uzyskały drużyny Szkoły Podstawowej Nr 1 Szczawnica i Szkoły Podstawowej Sromowce Wyżne

klasyfikacja indywidualna

1 miejsce Gabriela Waruś SP Nr 1 Szczawnica

2 miejsce Renata Kita SP Nr 1 Szczawnica

3 miejsce Angelika Janczy SP Sromowce Wyżne

4 miejsce Magdalena Ciesielka SP Nr 1 Szczawnica

5 miejsce Gabriela Piszczek SP Krościenko n. D

6 miejsce Katarzyna Zachwieja SP Nr 1 Szczawnica

chłopcy

1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - opiekun Łukasz Kramarczyk

/ Wiktor Kordas, Wiktor Czaja, Adrian Marciszewski, Jan Słowik, Piotr Chybowski, Mateusz Zachwieja

2 miejsce Szkoła Podstawowa Krościenko n .D

3 miejsce Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie

Prawo reprezentowania Ośrodka Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego

uzyskały drużyny Szkoły Podstawowej Nr.1 Szczawnica i Szkoły Podstawowej Krościenko n. D


klasyfikacja indywidualna


1 miejsce Wiktor Kordas SP Nr 1 Szczawnica

2 miejsce Adrian Marciszewski SP Nr 1 Szczawnica

3 miejsce Jakub Bodziarczyk SP Tylmanowa Zawodzie

4 miejsce Wiktor Czaja SP Nr 1 Szczawnica

5 miejsce Norbert Malik SP Krościenko n. D

6 miejsce Kamil Dyda SP Krościenko n. D

Komunikat sporządził

Koordynator Sportu PCK Nowy Targ

Józef Dyda

Szczawnica 08.05.2012 r.