Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

W dniu 16 maja 2017 na boisku „Orlik” w Rabce-Zdroju odbyły się Igrzyska Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój w mini-piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięły udział trzy drużyny w systemie gry każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Szkoły Podstawowej Raba Wyżna w składzie: Domalik Paweł, Fedyk Damian, Gmiterek Szymon, Gniecki Konrad, Kępa Łukasz, Kołdras Szymon, Kołodziejski Jakub, Pruś Kevin

Drugie miejsce na podium zajęła Szkoła Podstawowa Ponice. Brąz natomiast zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 2 Rabka Zdój. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Oskar Macioł ze Szkoły Podstawowej Ponice. Prawo reprezentacji w zawodach powiatowych uzyskały drużyny ze Szkoły Podstawowej Raba Wyżna oraz Szkoły Podstawowej Ponice.

Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził Koordynator Ośrodka Rabka-Zdrój Zbigniew Pistor.