Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt | Sport | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt

19 kwietnia 2012
Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt
Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt
Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt
Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt
Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt

Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt

Termin i miejsce: 17. 04. 12 r. Nowy Targ Hala „Gorce”

Uczestnicy:


a SP Nowa Biała

b SP Ludźmierz

c SP Pyzówka

d SP nr 2 Nowy Targ

e SP nr 6 Nowy Targ

f SP nr 10 Nowy Targ


Podział na grupy:


Grupa a) Grupa b)

SP nr 10 Nowy Targ SP nr 2 Nowy Targ

SP nr 6 Nowy Targ SP Ludźmierz

SP Nowa Biała SP Pyzówka


Wyniki techniczne:

    1. SP nr 10 Nowy Targ – SP nr 6 Nowy Targ 0:6
    2. SP nr 2 Nowy Targ – SP Ludźmierz 0:12

    3. SP nr 10 Nowy Targ – SP Nowa Biała 0:6

    4. SP nr 2 Nowy Targ – SP Pyzówka 0:11

    5. SP nr 6 Nowy Targ – SP Nowa Biała 0:1

    6. SP Ludźmierz – SP Pyzówka 4:1

    7. SP Nowa Biała – SP Pyzówka (1A-2B) 0:4

    8. SP nr 6 Nowy Targ - SP Ludźmierz (2A-1B) 0:6

    9. SP Nowa Biała – SP nr 6 Nowy Targ (o 3 msc) 5:0

    10. SP Pyzówka – SP Ludźmierz (o 1 msc) 3:11


Klasyfikacja końcowa:


  1. miejsce SP Ludźmierz

  2. miejsce SP Pyzówka

  3. miejsce SP Nowa Biała

  4. miejsce SP nr 6 Nowy Targ

  5. miejsce SP nr 2 Nowy Targ

  1. miejsce SP nr 10 Nowy Targ


Skład zwycięskiego zespołu:


  1. Banach Ola

  2. Dynda Anna

  3. Panek Martyna

  4. Ulman Maria

  5. Czaja Ewelina

  6. Truty Weronika

  7. Siaśkiewicz Kinga

  8. Hrapkowicz Paulina

  9. Dynda Paulina

  10. Łaba Ewelina

  11. Czaja Natalia

  12. Wrzaszczak Katarzyna


Opiekun zwycięskiego zespołu: Edward Pazdur

Drużyny, które uzyskały awans: SP Ludźmierz, SP Pyzówka, SP Nowa Biała oraz SP nr 6 Nowy Targ zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbędą się w dniu 23. 04. 2012 w Nowym Targu - Hala „Gorce” godz. 9:00

Sędzia główny zawodów: Józef Stryczek