Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego–Szkolna Indywidualna Liga LA dziewcząt i chłopców–„Lekkoatletyczny Puchar Gorców” | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego–Szkolna Indywidualna Liga LA dziewcząt i chłopców–„Lekkoatletyczny Puchar Gorców”

6 października 2017
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W dniu 03.10.2017 r. na stadionie miejskim im. J. Piłsudskiego w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Organizatorem Szkolnej Indywidualnej Ligi LA dziewcząt i chłopców o "Lekkoatletyczny Puchar Gorców" było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój oraz MKS Rabka-Zdrój. W zawodach wzięło udział 193 zawodników z 21 zespołów. Indywidualnie zawodnicy z miejsc I-III w każdej konkurencji nagrodzeni zostali medalami, zespołom z miejsc I-III w klasyfikacji "Pucharu Gorców" wręczono puchary.

Ceremonii wręczenia pucharów oraz medali dokonał Wicestarosta Powiatu Nowotarskiego Władysław Tylka. Zawodnicy z miejsc I-III w kategorii dziewcząt i chłopców w konkurencjach biegowych i z miejsc I-II konkurencjach technicznych uzyskali kwalifikacje do reprezentowania powiatu w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Indywidualnej Ligi LA w Tarnowie w dniach 17-18.10.2017 r.

Szczegółowe wyniki dostępne poniżej:

 

Tekst i zdjęcia: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Pliki do pobrania