Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Na hali sportowej w Maniowach rozegrany został turniej, który miał wyłonić najlepszą drużynę w powiecie w kategorii młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej. Wśród rywalizujących ze sobą sześciu drużyn najlepsi okazali się zawodnicy z Tylmanowej, którzy w meczu finałowym pokonali drużynę z Raby Wyżnej, mimo iż w pierwszym pojedynku tych zespołów w fazie grupowej lepsi byli rabianie. W finale górą byli gracze z Tylmanowej i to oni zagrają na zawodach rejonowych. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Sebastian Adamczyk  z Tylmanowej. Ponadto w zwycięskiej drużynie grali: Piotr Chrobak, Dominik Hebda, Krystian Hebda, Rafał Ligas, Sebastian Ligas, Paweł Majerczyk, Kamil Malik, Kacper Urbaniak, Rafał Ziajkiewicz, opiekun Łukasz Hurkała.

Zespół Szkolno-Przedszkolny Tylmanowa – Szkoła Podstawowa Klikuszowa  3 : 0

Szkoła Podstawowa Raba Wyżna – Szkoła Podstawowa Krempachy                 4 : 1

O miejsce III:

Szkoła Podstawowa Krempachy – Szkoła Podstawowa Klikuszowa          1 : 0 po dogrywce