Igrzyska i gimnazjada Ośrodka Sportowego Szczawnica w szachach. | Sport | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska i gimnazjada Ośrodka Sportowego Szczawnica w szachach.

24 września 2012
IGRZYSKA i GIMNAZJADA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W SZACHACH.
IGRZYSKA i GIMNAZJADA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W SZACHACH.
IGRZYSKA i GIMNAZJADA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W SZACHACH.
IGRZYSKA i GIMNAZJADA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W SZACHACH.
IGRZYSKA i GIMNAZJADA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W SZACHACH.

W dniu 18 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Krościenku nad Dunajcem odbyły się igrzyska i gimnazjada Ośrodka Sportowego Szczawnica w szachach. Organizatorem tego wydarzenia sportowego było Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny Pan Zdzisław Soliwoda.

Poniżej przedstawimy klasyfikacją końcową.

IGRZYSKA

1 MIEJSCE Marek Kwak SP Krościenko n. D

Bartosz Ciesielka SP Szczawnica

3 MIEJSCE Ernest Szczepaniak SP Szczawnica

4 MIEJSCE Michał Soliwoda SP Krościenko n. D

5 MIEJSCE Tomek Morawa SP Szczawnica

6 MIEJSCE Kacper Trzęsała SP Krościenko n. D

7 MIEJSCE Sebastian Niezgoda SP Szczawnica

8 MIEJSCE Jakub Cabała SP Szczawnica

9 MIEJSCE Kacper Dubik SP Szczawnica

10 MIEJSCE Łukasz Węglarz SP Szczawnica

Punktacja drużynowa

1 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - opiekun Tomasz Gabryś

2 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

GIMNAZJA

Dziewczęta

1 MIEJSCE Justyna Węglarz Gimnazjum Szczawnica

2 MIEJSCE Monika Radecka ZPO Łapsze Niżne

Chłopcy

1 MIEJSCE Zygmunt Soliwoda Gimnazjum Krościenko n. D

2 MIEJSCE Mateusz Trząsała Gimnazjum Krościenko n. D

3 MIEJSCE Mateusz Potaśnik Gimnazjum Krościenko n. D

4 MIEJSCE Kamil Arendarczyk ZPO Łapsze Niżne

Michał Węglarz Gimnazjum Szczawnica

6 MIEJSCE Marek Kozłecki Gimnazjum Krościenko n. D

Mateusz Kaźmierczak Gimnazjum Krościenko n. D

8 MIEJSCE Dawid Zygar Gimnazjum Krościenko n. D

Szymon Kufel Gimnazjum Szczawnica

10 MIEJSCE Piotr Gruca Gimnazjum Szczawnica

Mateusz Gabryś Gimnazjum Szczawnica

12 MIEJSCE Patryk Jabłoński Gimnazjum Krościenko n. D

Wojciech Trojnarski Gimnazjum Szczawnica

14 MIEJSCE Dominik Łużny Gimnazjum Szczawnica

Punktacja drużynowa

1 MIEJSCE Gimnazjum Krościenko n. D – opiekun Zdzisław Soliwoda

2 MIEJSCE Gimnazjum Szczawnica

3 MIEJSCE Zespół Placówek Oświatowych Łapsze Niżne


Tekst i zdjęcia: PCK Nowy Targ.