Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny | Sport | Wiadomości

Strona główna

Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny

21 grudnia 2011
Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Data: 20.12.2011 r.

Miejsce: Mała Hala „Gorce”

Sędzia główny: Józef Guzik


Klasyfikacja końcowa


dziewczęta

1 miejsce Gabriela Kowalczyk Gimnazjum Zubrzyca Górna

2 miejsce Beata Kowalczyk Gimnazjum Zubrzyca Górna

3 miejsce Karolina Majda Gimnazjum Czarny Dunajec

4 miejsce Katarzyna Kąś Gimnazjum Piekielnik

5 miejsce Ewa Król Gimnazjum Piekielnik

6 miejsce Karolina Siodłak Gimnazjum Piekielnik

7 miejsce Natalia Klos Gimnazjum Krościenko n. D

8 miejsce Agnieszka Szpuler - Dirak Gimnazjum Nr 1 Nowy Targ

9- 12 miejsce

Edyta Kret Gimnazjum Sromowce Niżne

Monika Knapczyk Gimnazjum Krościenko n. D

Anna Szpuler - Dirak Gimnazjum Nr 1 Nowy Targ

Dorota Kula Gimnazjum Czarny Dunajec

13 - 16 miejsce

Natalia Łukaszczyk Gimnazjum Bańska Niżna

Angelika Szaflarska Gimnazjum Bańska Niżna

Karolina Łacek Gimnazjum Czarny Dunajec

Kamila Pierwoła Gimnazjum Sromowce Niżne


chłopcy

1 miejsce Damian Magulski Gimnazjum Szaflary

2 miejsce Filip Subik Gimnazjum Nr 1 Nowy Targ

3 miejsce Marcin Wąsik Gimnazjum Nr.2 Nowy Targ

4 miejsce Antoni Pietrzak Gimnazjum Łopuszna

5 miejsce Jakub Maciasz Gimnazjum Łopuszna

6 miejsce Piotr Kamoń Gimnazjum Łopuszna

7 miejsce Robert Sroka Gimnazjum Czarny Dunajec

8 miejsce Rafał Zawada Gimnazjum Piekielnik

9-12 miejsce

Dawid Kucharski Gimnazjum Piekielnik

Hubert Pająk Gimnazjum Nr 2 Nowy Targ

Krzysztof Fudala Gimnazjum Czarny Dunajec

Piotr Węglarz Gimnazjum Zubrzyca Górna

13-16 miejsce

Łukasz Jąkała Gimnazjum Skawa

Damian Adamczyk Gimnazjum Sromowce Niżne

Kristian Mikrut Gimnazjum Czarny Dunajec

Norbert Czyszczoń Gimnazjum Skawa

17 -24 miejsce

Maciej Marusarz Gimnazjum Czarny Dunajec

Szymon Piosek Gimnazjum Zubrzyca Górna

Paweł Kolasa Gimnazjum Nr 1 Nowy Targ

Rafał Piszczór Gimnazjum Bańska Niżna

Piotr Piszczór Gimnazjum Bańska Niżna

Krzysztof Janczy Gimnazjum Sromowce Niżne

Patryk Waksmundzki Gimnazjum Krościenko n. D

Daniel Brenkus Gimnazjum Piekielnik

25-27 miejsce

Mateusz Kacwin Gimnazjum Krościenko n. D

Dawid Ciesielski Gimnazjum Krościenko n. D

Krystian Bulanda Gimnazjum Bańska Niżna


Zawodnicy którzy zajęli miejsca I- VI ,zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców, reprezentować będą Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych.








Komunikat sporządził

Koordynator Sportu PCK Nowy Targ

Józef Dyda



Nowy Targ 20.12.2011r.