Pożegnanie zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu mł. insp. Kazimierza Kani | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Pożegnanie zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu mł. insp. Kazimierza Kani

26 maja 2014
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W dniu 23 maja 2014 roku w Komendzie Powiatowej policji w Nowym Targu odbyło się uroczyste pożegnanie zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu mł. insp. Kazimierza Kani. Ostatnie spotkanie komendanta z policjantami i pracownikami jednostki oraz zaproszonymi gośćmi z innych służb oraz samorządowców rozpoczął podinsp. Zbigniew Domalik - Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu.

W podziękowaniach za 4 lata efektywnego kierowania nowotarską komendą, komendant podkreślał przede wszystkim zapał do pracy i skuteczność w zwalczaniu przestępczości. Oprócz ciepłych słów i zapewnieniu o pamięci komendant usłyszał również życzenia samych sukcesów.

Mł. insp. Kazimierz Kania pracę w policji rozpoczął w 1990 roku w Komisariacie Policji w Jordanowie.

W 1997 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, a rok później został komendantem Komisariatu Policji w Jordanowie. Absolwent Wydziału Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Świętokrzyskiego. W 2000 roku został przeniesiony do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu, a w 2004 roku został Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego.

9 czerwca 2010 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu. Nadzorował pracę pionów Prewencji oraz Ruchu Drogowego.