Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

18 sierpnia 2014
Wypadek na motorowerze
W dniu 15 sierpnia 2014 roku o godzinie 11:10 w Kluszkowcach na skrzyżowaniu przy ul. St. Bochnaka mieszkaniec Kluszkowiec kierując motorowerem marki TAOTAO nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Skoda Fabia kierowanym przez mieszkańca Nowego Targu wskutek czego, doprowadził do zderzenia czołowego pojazdów doznając obrażeń ciała powyżej dni 7 w postaci złamania lewego ramienia. Poszkodowanego przewieziono do PSS w Nowym Targu, gdzie pozostał na hospitalizacji. Obaj kierujący trzeźwi.


Mizerna. Yamahą w Forda
Mieszkaniec Grywałdu kierując samochodem marki Ford Fiesta w dniu 15 sierpnia 2014 roku o godzinie 16:30 wykonując manewr lewoskrętu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocyklowi marki Yamaha V-Max kierowanym przez mieszkańca Sieprawia i doprowadził do zderzania bocznego w wyniku, którego obrażeń powyżej dni 7 w postaci złamania otwartego stawu łokciowego prawego i złamania kostki przyśrodkowej podudzia prawego doznał kierowca motocykla. Poszkodowany przewieziony do PSS w Nowym Targu, gdzie pozostał na hospitalizacji. Kierujący trzeźwi.


Złamała zakaz sądowy kierując ciągnikiem
Kierująca ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus C330, 36 letnia mieszkanka Pieniążkowic w dniu 14 sierpnia 2014 roku o godzinie 19:30 niestosując się do sadowego zakazu prowadzenia pojazdów najechała na tył samochodu osobowego m-ki Skoda Octavia kierowanym przez mieszkańca Zielonej Góry, który wykonywał manewr skrętu w lewo, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia.


Wypadek z udziałem skoczka spadochronowego.
W dniu 16 sierpnia 201 4roku o godzinie 11:30 w Nowym Targu na terenie lotniska doszło do zdarzenia, w którym 51 letni mieszkaniec Łaganowa podczas swojego trzeciego w tym dniu skoku, lądował awaryjnie doznając urazu żeber. Po wyskoczeniu z samolotu spadochroniarzowi nie otworzył się prawidłowo spadochron główny po czym otworzył on spadochron zapasowy i mając otwarte obydwa spadochrony lądował na ziemi. Skoki wykonywał prywatnie poza pokazami lotniczymi odbywającymi się w tym dniu na nowotarskim lotnisku. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.