Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

15 lipca 2013

W dniu 12 lipca 2013 roku, w godzinach wieczornych, w Spytkowicach funkcjonariusze KP Rabka Zdrój ujawnili 48-letniego mieszkańca Spytkowic, który kierował samochodem marki Fiat na drodze publicznej, wbrew wyrokowi sądu, orzekającemu wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów.

W dniu 13 lipca 2013 roku, około godz. 22.00, policjanci KP Krościenko n/D, w Szczawnicy na ul. Głównej zatrzymali 32-letniego mieszkańca Pruszcza, który kierował sam. Ford pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. W trakcie czynności ustalono, że mężczyzna ten jest poszukiwany przez Policję.

W dniu 13 lipca 2013 roku ok. godz. 16.00 w Krościenku n/D policjanci z tamtejszego Komisariatu ujawnili kierującego samochodem m-ki Toyota, 30-letniego mieszkańca Olkusza, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 14 lipca 2013 roku w godzinach popołudniowych w Cichym, policjanci z KPP w Nowym Targu, ujawnili kierującego samochodem m-ki Skoda, 24-letniego mieszkańca Suchej Hory na Słowacji, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 14 lipca 2013 roku w godzinach wieczornych policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonce ujawnili dwóch rowerzystów – mieszkańców Zubrzycy, 23 i 28-latka, będących w stanie nietrzeźwym. Badanie przeprowadzone u 23-latka wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, natomiast starszy rowerzysta „wydmuchał” przeszło 2,2 promila.

W dniu 15 lipca 2013 roku około godz. 8.30 w Skawie pociąg Intercity relacji Gdynia-Zakopane potrącił kobietę, 43-letnią mieszkankę Skawy, która przebywała na torach. W wyniku potrącenia kobieta poniosła śmierć na miejscu.