Raport Komendy Policji w Nowym Targu z dn. 03.09.2014r. | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Raport Komendy Policji w Nowym Targu z dn. 03.09.2014r.

5 września 2014
Zdjęcie 1

Zatrzymany za dwie kradzieże

Funkcjonariusze rabczańskiego komisariatu zatrzymali 17 letniego mieszkańca Rabki Zdrój, który dokonał kradzieży podkaszarki oraz portfela.

O godzinie 16:30 policjanci w Rabce Zdroju zostali poinformowaniu o kradzieży przez 2 nieznanych sprawców portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi na szkodę 21 letniego mieszkańca Krakowa. Natychmiast w rejon zdarzenia skierowani zostali rabczańscy policjanci, którzy w trakcie penetracji rozpoznali jedną z osób odpowiadającą rysopisowi. Po krótkim pościgu sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 17 letni mieszkaniec Rabki Zdrój, który przy sobie posiadał skradziony portfel wraz z wszystkimi dokumentami jednak już bez pieniędzy. W trakcie wykonywania czynności z zatrzymanym policjanci z Rabki ustalili, że zatrzymany w tym samym dniu z jednej z posesji na terenie Rabki Zdrój dokonał kradzieży podkaszarki marki Husqvarna o wartości 1000 złotych. W wyniku przeszukania funkcjonariusze również odzyskali skradziony przedmiot.

Sprawcę osadzono w policyjnych aresztach do dyspozycji prokuratury. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.