Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym dla dzieci | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym dla dzieci

4 grudnia 2018
1
2
3
4
5

30.11.2018 w Hali Sportowej „Gorce”  odbyły się Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym dla dzieci, których organizatorem było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Turniej miał charakter indywidualny. Głównym sędzią był Józef Guzik. Zawodnicy którzy zajęli miejsca I – VI  /zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców/ reprezentować będą Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych.

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA

1 miejsce       Natasza Korczak                      Szkoła Podstawowa  Nr 5     Nowy Targ

2 miejsce       Iwona Kolasa                           Szkoła Podstawowa              Waksmund

3 miejsce       Martyna Kamińska                  Szkoła Podstawowa               Waksmund

4 miejsce       Maja Lech                               Szkoła Podstawowa  Nr 4      Nowy Targ

5 miejsce       Alicja Mroczka                        Szkoła Podstawowa  Nr 2      Nowy Targ

6 miejsce       Aleksandra Kunka                   Szkoła Podstawowa               Waksmund

7 miejsce       Georgia Franciotti                    Szkoła Podstawowa   Nr 2     Nowy Targ

8 miejsce       Anna Rudzka                            Szkoła Podstawowa               Morawczyna

9 miejsce       Sara Myrda                               Szkoła Podstawowa               Morawczyna

10 miejsce     Natasza Pietruszyńska              Szkoła Podstawowa   Nr 2     Nowy Targ

11 miejsce     Karolina Krzysiak                     Szkoła Podstawowa               Ratułów

12 miejsce     Ewelina Gawron                       Szkoła Podstawowa               Ratułów

13 miejsce     Patrycja Habas                          Szkoła Podstawowa               Morawczyna

14 miejsce     Karolina Zubek                         Szkoła Podstawowa               Ratułów

 

CHŁOPCY

1 miejsce       Wiktor Klag                              Szkoła Podstawowa               Waksmund

2 miejsce       Michał Kowalczyk                    Szkoła Podstawowa Nr 6       Nowy Targ

3 miejsce       Jan Mrugała                               Szkoła Podstawowa               Szaflary

4 miejsce       Piotr Gniadek                            Szkoła Podstawowa  Nr 2      Nowy Targ

5 miejsce       Krzysztof Jachymiak                 Szkoła Podstawowa  Nr 5      Nowy Targ

6 miejsce       Mateusz Galica                          Szkoła Podstawowa               Szaflary

7 miejsce       Maciej Pietrzak                          Szkoła  Podstawowa              Łopuszna

8 miejsce       Franciszek Klag                         Szkoła Podstawowa Nr 2      Nowy Targ

9 miejsce       Mateusz Marduła                       Szkoła Podstawowa               Szaflary

10 miejsce     Bartosz Kowalczyk                     Szkoła Podstawowa Nr 4       Nowy Targ

11 miejsce     Bartłomiej Prokop                       Szkoła Podstawowa               Ratułów

12 miejsce      Patryk Kozieł                              Szkoła Podstawowa               Ratułów

13 miejsce      Mateusz Worwa                          Szkoła Podstawowa Nr 4       Nowy Targ

14 miejsce      Ernest Waksmundzki                  Szkoła Podstawowa               Waksmund

15 miejsce      Szymon Majek                            Szkoła Podstawowa               Ratułów

16 miejsce      Tomasz Strzęp                             Szkoła Podstawowa              Morawczyna

17 miejsce      Jakub Huzior                               Szkoła Podstawowa               Klikuszowa

18 miejsce      Samuel Żółtek                             Szkoła Podstawowa Nr 4       Nowy Targ

19 miejsce      Oskar Różański                           Szkoła Podstawowa               Łopuszna

20 miejsce      Grzegorz Rudzki                         Szkoła Podstawowa              Morawczyna

21 miejsce      Damian Rapacz                           Szkoła Podstawowa              Klikuszowa

22 miejsce      Adrian Rapacz                             Szkoła Podstawowa              Klikuszowa

23 miejsce      Łukasz Truty                               Szkoła Podstawowa              Morawczyna

24 miejsce      Michał Spytkowski                     Szkoła Podstawowa              Orawka

25 miejsce      Bartłomiej Maciasz                     Szkoła Podstawowa              Waksmund

26 miejsce      Jakub Maciaszek                         Szkoła Podstawowa              Orawka