Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym

28 listopada 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W dniu 27 listopada 2019 roku w Hali Sportowej Gorce w Nowym Targu, odbyły się Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym. Organizatorami zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowy m Targu i Klub Sportowy „Gorce „ Nowy Targ. Sędzią głównym był Józef Guzik. Na zawodach obecny był Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Karol Skrzypiec, który wręczył uczestnikom nagrody.

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA

 

DZIEWCZĘTA

 

1 miejsce       Iwona Kolasa                   Szkoła Podstawowa            Waksmund     

2 miejsce       Maja Lech                        Szkoła Podstawowa Nr 4    Nowy Targ

3 miejsce       Alicja Mroczka                 Szkoła Podstawowa Nr 2    Nowy Targ

4 miejsce       Natasza Pietruszyńska      Szkoła Podstawowa Nr 2    Nowy Targ 

5 miejsce       Aleksandra Kunka            Szkoła Podstawowa            Waksmund

6 miejsce       Sara Myrda                       Szkoła Podstawowa             Morawczyna

7 miejsce      Georgia Franciotti              Szkoła Podstawowa Nr       Nowy Targ                 

8 miejsce      Maja Klag                          Szkoła Podstawowa             Waksmund

9 miesjce Anna Błachuta                   Szkoła Podstawowa             Pieniążkowice

10 miejsce Ewelina Gawron                Szkoła Podstawowa             Ratułów

11 miejsce Karolina Zubek                  Szkoła Podstawowa             Ratułów

12 miejsce Karolina Parzątka              Szkoła Podstawowa            Waksmund

13 miejsce Emilia Dzielska                Szkoła Podstawowa             Waksmund

14 miejsce Liliana Chałupka              Szkoła Podstawowa              Morawczyna

15 miejsce Weronika Strączek            Szkoła Podstawowa              Ratułów

16 miejsce Katarzyna Latawiec          Szkoła Podstawowa              Rokiciny Podhal.

17 miejsce Sandra Szczypta               Szkoła Podstawowa               Stare Bystre

18 miejsce Anna Rudzka                    Szkoła Podstawowa               Morawczyna

19 miejsce Patrycja Habas                 Szkoła Podstawowa                Morawczyna

20 miejsce Julia Habas                       Szkoła Podstawowa                Morawczyna

21 miejsce Emilia Szymusiak            Szkoła Podstawowa                Stare Bystre

22 miejsce Sylwia Garczek                Szkoła Podstawowa                Ratułów

23 miejsce Dominika Chudoba          Szkoła Podstawowa                Rokiciny Podhal.

24 miejsce Julia Marduła                      Szkoła Podstawowa            Stare Bystre

25 miejsce Amelia Stachnik                 Szkoła Podstawowa             Rokiciny Podhal.

26 miejsce Aleksandra Karwaczka       Szkoła Podstawowa             Stare Bystre

27 miejsce Maja Takuśki                      Szkoła Podstawowa             Stare Bystre

28 miejsce Gabriela Garczek                Szkoła Podstawowa             Ratułów

 

                         CHŁOPCY

 

1 miejsce       Wiktor Klag                                Szkoła Podstawowa          Waksmund

2 miejsce       Michał Kowalczyk                     Szkoła Podstawowa Nr 6  Nowy Targ

3 miejsce       Jan Mrugała                                Szkoła Podstawowa           Szaflary

4 miejsce       Piotr Gniadek                             Szkoła Podstawowa Nr 2  Nowy Targ

5 miejsce       Krzysztof Jachymiak                  Szkoła Podstawowa  Nr 5 Nowy Targ

6 miejsce       Mateusz Marduła                        Szkoła Podstawowa          Szaflary

7 miejsce       Franciszek Klag                          Szkoła Podstawowa Nr 2  Nowy Targ

8 miejsce       Mateusz Galica                           Szkoła Podstawowa          Szaflary

9 miejsce Robert Czyszczoń                     Szkoła Podstawowa Nr 11 Nowy Targ

10 miejsce Daniel Żółtek                            Szkoła Podstawowa           Klikuszowa

11 miejsce Antoni Kuros                             Szkoła Podstawowa           Klikuszowa

12 miejsce Bartosz Kowalczyk                   Szkoła Podstawowa Nr 4  Nowy Targ

13 miejsce Hubert Kuwik                            Szkoła Podstawowa          Rokiciny Podh.

14 miejsce Bartłomiej Prokop                     Szkoła Podstawowa          Ratułów

15 miejsce Kamil Huzior                             Szkoła Podstawowa          Klikuszowa           

16 miejsce Damian Rapacz                          Szkoła Podstawowa          Klikuszowa

17 miejsce Patryk Słodyczka                       Szkoła Podstawowa          Ratułów

18 miejsce Patryk Kozieł                             Szkoła Podstawowa          Ratułów

19 miejsce Łukasz Truty                              Szkoła Podstawowa          Morawczyna

20 miejsce Grzegorz Rudzki                        Szkoła Podstawowa          Morawczyna

21 miejsce Krzysztof Rapacz                        Szkoła Podstawowa          Rokiciny Podh.

22 miejsce Michał Marduła                           Szkoła Podstawowa          Szaflary

23 miejsce Hubert Stopka                             Szkoła Podstawowa Nr 5  Nowy Targ

24 miejsce Dariusz Płaczek                           Szkoła Podstawowa Nr 1  Zubrzyca Górna

25 miejsce Adrian Garczek                            Szkoła Podstawowa           Ratułów

26 miejsce Arkadiusz Czerwiński                  Szkoła Podstawowa           Ratułów

27 miejsce Jan Kowal                                    Szkoła Podstawowa            Klikuszowa

28 miejsce Sebastian Maślanka                     Szkoła Podstawowa  Nr 4   Nowy Targ

29 miejsce Sebastian Jarząbek                     Szkoła Podstawowa  Nr 2  Stare Bystre

30 miejsce Dominik Marduła                       Szkoła Podstawowa  Nr 2  Stare Bystre

31 miejsce Bartłomiej Kowalczyk            Szkoła Podstawowa Nr 2 Stare Bystre

32 miejsce Max  Łabuda                           Szkoła Podstawowa         Morawczyna

33 miejsce Michał Ujwary                       Szkoła Podstawowa Nr 11 Nowy Targ

34 miejsce Sebastian Garb                       Szkoła Podstawowa           Morawczyna

35 miejsce Mateusz Michalak                  Szkoła Podstawowa           Morawczyna

36 miejsce Ernest Waksmundzki              Szkoła Podstawowa           Waksmund

37 miejsce Mateusz Pędzimąż                 Szkoła Podstawowa Nr 2   Nowy Targ

38 miejsce  Jan Adamek                            Szkoła Podstawowa Nr 2   Stare Bystre

39 miejsce Grzegorz Mroszczak               Szkoła Podstawowa Nr 2   Stare Bystre

40 miejsce Marek Zaremba                       Szkoła Podstawowa Nr 1 Zubrzyca Górna

 Zawodnicy którzy zajęli miejsc I – VI  zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców, będą reprezentować Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych.

Tekst i fot.: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu